Sukcesy w Czwórboju Lekkoatletycznym

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Czwórboju Lekkoatletycznym. Zawody odbyły się na stadionie MOSiR w Częstochowie. 15 maja 2017 r. rywalizowały ze sobą dziewczęta, a 16 maja 2017 r. - chłopcy.

Program obejmował: bieg na dystansie 60 m, rzut piłeczką palantową, bieg długi (600m - dziewczęta, 1000 m – chłopcy), skok w dal.

Wyniki uzyskane w wyżej wymienionych konkurencjach przeliczone zostały na punkty według tabel czwórbojowych. Suma osiągniętych punktów w czterech konkurencjach dała ostateczny rezultat każdego zawodnika.

Reprezentacja dziewcząt w składzie: Alicja Chrołowska, Aleksandra Chajduś, Wiktoria Małolepsza, Julia Matuszak, Julia Nowak, Paulina Stankow, Martyna Stawiarska zajęła 8 miejsce. Najwięcej punktów dla drużyny zdobyła Alicja Chrołowska, uczennica klasy czwartej.

Reprezentacja chłopców w składzie: Szymon Ociepa, Karol Kowalczyk, Patryk Ratecki, Michał Wicherek, Nataniel Szczerbaniuk, Mateusz Majchrzak, Michał Śledź zajęła 4 miejsce. Najwięcej punktów uzyskał Szymon Ociepa, uczeń klasy VI. W klasyfikacji indywidualnej Szymon uplasował się na III miejscu.

Wszystkim zawodnikom gratulujemy i dziękujemy za godne reprezentowanie naszej szkoły. Opiekunem uczniów była pani Elżbieta Wagner.