Spotkanie Kuratora Oświaty z wielokrotnymi laureatami

14 czerwca 2017 r., w Wyższej Szkole Technicznej w Katowicach, odbyło się spotkanie Śląskiego Kuratora Oświaty, Pani Urszuli Bauer, z wielokrotnymi laureatami Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych. W gronie najzdolniejszych znalazł się uczeń naszej szkoły, Kacper Tabaka (V b).

Kacper Tabaka jako jedyny piątoklasista został laureatem Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego oraz Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki. Po oficjalnej części spotkania, podczas której laureatom wręczone zostały listy gratulacyjne i nagrody, uczestnicy wysłuchali utworów muzycznych w wykonaniu uczniów Państwowej Szkoły Muzycznej II stopnia im. K. Szymanowskiego w Katowicach oraz wykładu poświęconego nowoczesnemu projektowaniu przestrzeni publicznej. Wszystkim tegorocznym laureatom Wojewódzkich Konkursów Przedmiotowych gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.