Witaj szkoło!

4 września 2017 r. uczniowie naszej szkoły powitali nowy rok szkolny. Z tej okazji w pięknie udekorowanej sali gimnastycznej odbyły się dwie akademie.

Uroczystość dla klas młodszych przygotowała klasa II a, natomiast dla klas starszych – klasa V a. Oprawą muzyczną jak zawsze zajmowała się pani Alina Bednarz, a dekoracje wykonała pani Olga Rudlicka. Po uroczystości uczniowie wraz z wychowawcami udali się do swoich sal lekcyjnych.

W tym roku nasza szkoła uległa zmianie i przekształciła się w ośmioletnią Szkołę Podstawową nr 50. Naukę w szkole kontynuują uczniowie klas siódmych oraz uczniowie oddziałów gimnazjalnych z Gimnazjum nr 1 im. Jana III Sobieskiego.

Życzymy wszystkim uczniom wielu sukcesów w nowym roku szkolnym!