Wtorek, 2024-04-16

Imieniny: Bernarda, Biruty

Taneczna „Wyspa skarbów”

30 października 2017 r. uczniowie kilku młodszych klas mieli okazję obejrzeć występ Częstochowskiego Teatru Tańca

Artyści zaprezentowali ciekawą wersję „Wyspy skarbów”. Chociaż ze sceny nie padały żadne słowa, wszyscy doskonale rozumieli sens i treść opowieści. Poprzez ruch, gestykulację i mimikę tancerze przekazali fascynującą historię poszukiwań i odnalezienia tajemniczej wyspy. Popisom tanecznym towarzyszyła odpowiednio dobrana oprawa muzyczna, wspaniała dekoracja i niesamowite efekty sceniczne. Po przedstawieniu uczniowie mogli wejść do statku, wspiąć się na wyspę oraz porozmawiać z aktorami. Wspaniałomyślni piraci podzielili się z dziećmi swoim skarbem. Każde dziecko otrzymało słodką niespodziankę.