Rajd parasolowy

18 listopada 2017 r. uczestniczyliśmy w rajdzie pieszym organizowanym przez SKKT PTTK przy Szkole Podstawowej w Witkowicach.

Tym razem do pokonania mieliśmy trasę ośmiokilometrową, która rozpoczynała się w Ludwikowie i prowadziła przez miejscowość Zberezka. Meta zlokalizowana była w szkole w Witkowicach. Nasi turyści, czyli 31 uczniów klas czwartych, piątych i szóstych dzielnie dotarli do mety. Towarzyszyły im panie: Marta Traczyńska, Barbara Sadowska, Alina Bednarz oraz Ilona Walaszczyk. Na mecie rajdu czekały na nas różne atrakcje, konkursy i loteria, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem. Po krótkim odpoczynku i zjedzeniu kiełbasek wróciliśmy zadowoleni do domu. Czekamy na następną imprezę turystyczną. Tym razem będzie to marsz na orientację, który odbędzie się 2 grudnia 2017 r. Serdecznie zapraszamy.
Wyniki konkursów:
Anastazja Badora (IV A) - I miejsce w biegu z woreczkiem na głowie
Natalia Skiba (IV B) - I miejsce w kręceniu hula-hop
Amelia Stacewicz (IV B) - brała udział w konkursie plastycznym „Jesienny parasol”.
GRATULUJEMY!