Kiermasz Zdrowej Żywności

Moda na zdrowe odżywianie zagościła w naszej szkole już na dobre. Po raz kolejny został zorganizowany cieszący się ogromnym powodzeniem Kiermasz Zdrowej Żywności

Kiermaszowe stoły zapełniły się całą paletą zdrowej żywności. Były ciasta, świeżo wyciskane soki, sałatki, zdrowe desery, jogurty z jagodami i truskawkami, domowe gofry z białym serkiem oraz pyszny twarożek. Każdego ucznia odwiedzającego kiermasz, od wejścia porażała ogromna ilość różnorodnych smakołyków i wspaniały zapach. Każdy uczeń mógł spróbować tych wspaniałości. Kolejki do degustacji były bardzo długie. Widok, zapach i smak zdrowych produktów z całą pewnością zmotywował niejednego do rozpoczęcia zdrowego odżywiania się.
                        Serdeczne podziękowania dla rodziców uczniów z klasy III a, którzy zaangażowali się w przygotowanie kiermaszu.