Sukcesy sportowe naszych uczniów

W ciągu ostatnich trzech miesięcy reprezentanci naszej szkoły brali udział w Miejskich Igrzyskach Młodzieży Szkolnej (zawody rangi Mistrzostw Częstochowy) w tenisie stołowym, mini piłce siatkowej oraz piłce ręcznej. Ponadto uczestniczyli w powiatowym turnieju trójek i czwórek siatkarskich, zorganizowanym przez SPS Politechniki Częstochowskiej.

W Mistrzostwach Częstochowy w Tenisie Stołowym naszą szkołę reprezentowali Szymon Ociepa i Jakub Leszczyk oraz Alicja Chrołowska i i Julka Nowak, którym udało się wywalczyć V miejsce w zawodach.

W siatkarskich Mistrzostwach Częstochowy nasze dziewczęta doszły do finału imprezy, zajmując IV miejsce w Częstochowie. Skład zespołu: Martyna Stawiarska, Weronika Rak, Paulina Stefanek, Maja Bolesławska, Amelia Tobiańska, Zuzanna Stefaniak, Martyna Bedlechowicz, Aleksandra Kała, Małgorzata Mikulska, Zuzanna Czurak, Małgorzata Madalińska, Julia Matuszak, Julia Nowak.

Drużyna chłopców odniosła sukces w turnieju Mistrzostw Częstochowy w Piłce Ręcznej. Chłopcy doszli do ścisłego finału turnieju, ustępując jedynie drużynie ze Szkoły Podstawowej nr 48 i zostając wicemistrzami Częstochowy.

W turnieju trójek siatkarskich, Zuzanna Czurak, Martyna Bedlechowiecz, Małgorzata Mikulska i Natalia Janoszka zdobyły III miejsce, natomiast Aleksandra Kała, Zuzanna Stefaniak, Amelia Tobiańska, Paulina Stefanek, Maja Bolesławska i Julia Matuszek zajęły IV i V miejsce.