Bal karnawałowy w oddziałach I – III

12 lutego 2018 r. w naszej szkole odbył się bal karnawałowy dla oddziałów I - III

Tego dnia sala gimnastyczna w zimowej scenerii zamieniła się w prawdziwą salę balową. Dzieci wystąpiły w ciekawych i kolorowych kostiumach, przebrane za bohaterów znanych bajek i nie tylko. Wszyscy uczniowie bawili się znakomicie w rytm różnorodnej muzyki. Były pociągi, korowody, kółeczka i tańce w parach. Kiedy czas zabawy dobiegł końca, dzieci z żalem opuściły salę gimnastyczną. Bal umożliwił dzieciom i wychowawcom spędzenie czasu w miłej atmosferze, a wspólna zabawa przyniosła wiele radości. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych kostiumów. Kolejny bal karnawałowy już za rok.