W PLIKACH DO POBRANIA znajduje się wykaz linków do stron internetowych
oraz kart pracy dotyczących doradztwa zawodowego.

Zachęcamy do zapoznania się z materiałami.

Niezbędnik dla uczniów szkół podstawowych:

Prezentacji video oferty częstochowskich szkół średnich:

Spotkanie ze stomatologiem

20 marca obchodzony jest Światowy Dzień Zdrowia Jamy Ustnej. Z tej okazji uczniowie klasy II d mieli przyjemność gościć u siebie wyjątkową osobę - panią stomatolog Annę Gierat.

Wycieczka do Muzeum Chleba

20 marca 2024 r. klasy VI b oraz VI c pojechały na wycieczkę do Radzionkowa i zwiedzały Muzeum Chleba.

Wykład na Uniwersytecie Dzieci

18 marca 2024 r. klasa III a uczestniczyła w wykładzie on-line "Co by było, gdyby wiosna była po lecie?" zorganizowanym przez Uniwersytet Dzieci. Wykład poprowadził naukowiec dr Piotr Klepacki.

Targi Edukacyjne 2024

13 marca 2024 r. w naszej szkole odbyły się kolejny raz Targi Edukacyjne, podczas których swoją ofertę zaprezentowały szkoły ponadpodstawowe z terenu Częstochowy.

Klasa V b w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego

7 marca 2024 r. klasa V b uczestniczyła w zajęciach w Wojewódzkim Ośrodku Ruchu Drogowego

Zabawa w teatr

W ramach lekcji o teatrze uczniowie klasy II d wzięli udział w klasowym projekcie teatralnym. Dobrali się w pary i samodzielnie przygotowali kukiełki, pacynki, teatrzyki oraz scenariusze do przedstawienia.

Wiosenne śniadanie w wykonaniu uczniów klasy II d

Wraz z nadchodzącą nową porą roku pojawiają się na zajęciach lekcyjnych tematy dotyczące zdrowego stylu życia. W ramach zajęć uczniowie oddziału II d samodzielnie przygotowali zdrowe, kolorowe śniadanie.

Dzień Kota w klasie I b

Na 17 lutego w kalendarzu świąt nietypowych przypada Dzień Kota. W tym dniu swoje święto obchodził również Kot Amadeusz, z którym uczniowie klasy I b wędrują przez świat wartości i emocji.

Warsztaty cukiernicze w klasie II d

Uczniowie naszej szkoły chętnie uczestniczą w zajęciach z doradztwa zawodowego. W oddziale II d w ramach tychże zajęć odbyły się warsztaty cukiernicze. Celem niezwykłej lekcji było pokazanie dzieciom, jak wygląda praca cukiernika. Zaproszony gość - pani Ewelina Sawicka...

Klasa II c przygotowała sałatki

W ramach tygodnia obchodzonego pod hasłem "Zdrowe ciało, zdrowy duch" klasa II c przygotowała sałatki. Dzieci samodzielnie pokroiły składniki i wykonały swoje drugie śniadanko.