Konkursy i zawody

Nagrodzeni w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pisanka Wielkanocna"

Uczniowie klasy I c wzięli udział w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym "Pisanka Wielkanocna", który został zorganizowany przez Szkołę Podstawową nr 48 w Częstochowie.

Nagrodzeni w Międzywojewódzkim Turnieju Chemicznym

26 marca 2024 r. reprezentanci naszej szkoły, wraz z panią Moniką Jaworską-Kleszcz, udali się na Uniwersytet Jana Długosza w Częstochowie, by poznać wyniki Międzywojewódzkiego Turnieju Chemicznego dla Uczniów Szkół Podstawowych „Młody chemik”.

Powiatowy Konkurs Poprawnej Polszczyzny w VIII LOS

19 marca 2024 r. odbył się Powiatowy Konkurs Poprawnej Polszczyzny zorganizowany przez VIII Liceum Ogólnokształcące Samorządowe w Częstochowie.

Pamiętaj chemiku młody...

14 marca 2024 r. odbył się finał XII Międzywojewódzkiego Turnieju Chemicznego dla Uczniów Szkół Podstawowych "Młody Chemik". Wzięli w nim udział uczniowie klasy VIII a: Bartosz Chlebowski, Maciej Piekacz i Michał Policiński.

XVII Powiatowy Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej

1 marca 2024 r. odbył się w Szkole Podstawowej nr 41 w Częstochowie Powiatowy Konkurs Poezji i Pieśni Patriotycznej.

Nagrodzeni w Powiatowym Konkursie Plastycznym

Z dumą informujemy, że uczniowie klasy I c zostali nagrodzeni w Powiatowym Konkursie Plastycznym "W oczekiwaniu na pierwszą gwiazdkę". Organizatorem konkursu była Szkoła Podstawowa nr 14 w Częstochowie.

Powiatowy Konkurs Plastyczny "Zimowa wycinanka" rozstrzygnięty!

Dzieci z klasy I c wzięły udział w Powiatowym Konkursie Plastycznym ,,Zimowa wycinanka'', który zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 15 w Częstochowie.

Klasa III a zwyciężyła w Ogólnopolskim Konkursie "Zbiórka dla okapi"

Z dumą informujemy, że uczniowie klasy III a zwyciężyli w konkursie "Zbiórka dla okapi" zorganizowanym przez Wrocławski Ogród Zoologiczny i wygrali wycieczkę do zoo oraz zajęcia edukacyjne!

Sukces klasy I c

Uczniowie klasy 1 c przystąpili do Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "Choinka pełna cudów", który zorganizowała Szkoła Podstawowa nr 48 w Częstochowie.

Turniej Chemiczny „Młody Chemik”

25 stycznia w V LO im. Adama Mickiewicza w Częstochowie odbył się II etap XII edycji Międzywojewódzkiego Turnieju Chemicznego dla Uczniów Szkół Podstawowych „Młody Chemik”.