Koncert kolęd

20 grudnia 2019 r. uczniowie klas młodszych zostali zaproszeni na koncert kolęd połączony ze wspólnym kolędowaniem.

Koncert przygotowali uczniowie klas I, II, III, V i VI. Inicjatorem tego pomysłu był tata jednego z naszych uczniów, Pan Piotr Stasiewicz, którego pasją jest muzyka. Tegoroczny koncert to nie tylko śpiew z podkładem muzycznym, ale także muzyka ,,na żywo" w wykonaniu naszych uzdolnionych uczniów oraz Pana Stasiewicza. Instrumenty były różne - wiolonczela, obój, skrzypce, flet poprzeczny, gitara i keyboard. Świąteczna dekoracja oraz rozbrzmiewające, znane i mniej znane, kolędy oraz wspólny śpiew, mimo raczej wiosennej aury za oknem, wprowadziły nas w świąteczny, bożonarodzeniowy nastrój.