Częstochowa 2050 oczami dziecka

W konkursie plastycznym „Częstochowa 2050 oczami dziecka” zorganizowanym przez Miejskie Przedszkole nr 36 w Częstochowie i Łukasza Kota - radnego miasta Częstochowy, pod patronatem Prezydenta Miasta Częstochowy Krzysztofa Matyjaszczyka, uczennice naszej szkoły odniosły duże sukcesy.

W kategorii 5/6 latki oraz uczniowie szkół podstawowych klas I - III wyłoniono trzy pierwsze miejsca, które zdobyły uczennice naszej szkoły:
I miejsce - Maja Joniec
II miejsce - Martyna Tałaj
III miejsce - Nicole Fonseca

Z kolei w kategorii klas IV - VIII uczennice naszej szkoły uzyskały dwa pierwsze miejsca:
I miejsce - Lena Sienkiewicz (V a)
II miejsce - Łucja Wilk (VII a)

W konkursie należało wykonać 3 prace trzema różnymi technikami plastycznymi, przedstawiając kolejno: „Częstochowę moich przodków", „Częstochowę nam współczesną” i „Częstochowę w roku 2050”.

Nagrodami dla laureatów trzech pierwszych miejsc w każdej kategorii wiekowej są przenośne poleasingowe komputery z gwarancją. Dzięki Lenie i Mai, które zajęły I miejsca nagrodę w postaci przenośnych poleasingowych komputerów otrzyma także szkoła. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów plastycznych!
Na zdjęciach można obejrzeć prace Leny Sienkiewicz i Łucji Wilk.