Jesteś tutaj:

Życzenia wielkanocne

Zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych,
mokrego Dyngusa, smacznego jajka
i radości z każdego dnia
spędzonego w gronie rodziny
życzą dyrekcja, nauczyciele i pracownicy
Szkoły Podstawowej nr 50.

Ogólnopolski Projekt Logopedyczny "Alfabet logopedyczny"

W marcu uczniowie uczęszczający na terapię logopedyczną zrealizowali wraz z panią Iwoną Wałęską-Wyrwał kolejne zadania w ramach projektu "Alfabet logopedyczny".

Rajd "Wiośnie na spotkanie"

23 marca 2024 r. uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunami wyruszyli na rajd pieszy "Wiośnie na spotkanie".

Obchody Dnia Logopedy

19 marca 2024 r. uczciliśmy Europejski Dzień Logopedy. Szkolny logopeda, pani Iwona Wałęska-Wyrwał oraz panie Agnieszka Jędrzejczyk i Beata Oracz przygotowały dla uczniów klas pierwszych szereg zabaw logopedycznych.

Projekt w klasie III b "Z legendą przez Polskę"

Praca metodą projektu to wspaniały sposób na rozwijanie kreatywności uczniów. Uczniowie klasy III b pracując tą metodą zapoznali się z historycznymi regionami Polski,  poznali legendy tyczące wybranych miast i rzek Polski. Na podstawie dawnych podań tworzyli komiksy,  gry...

Projekt "Ważne sprawy"

Samorząd Uczniowski rozpoczyna w naszej szkole projekt pod tytułem "Ważne sprawy". Interesują nas najskrytsze myśli i poglądy naszych uczniów i nauczycieli!

Pamiętamy o przyjaciołach z Rezekne na Łotwie

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych uczniowie klasy III d wykonali kartki świąteczne dla uczniów z zaprzyjaźnionej szkoły w Rezekne na Łotwie

Dzień Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet klasa I c wybrała się do kina na film "Emma i czarna pantera". Z kolei Klasa III d świętowała Dzień Kobiet w Stacji Grawitacji.

Czekolada dla dzieci na Kresach

Społeczność szkolna włączyła się w akcję „Tabliczka czekolady dla dzieci na Kresach”. Słodycze zbierali przewodniczący klas i przekazywali je opiekunom Samorządu Uczniowskiego.