Nowinki świetlicowe

Obchody Dnia Ziemi w świetlicy

Światowy Dzień Ziemi to największe i najbardziej popularne święto ekologiczne na świecie. Obchodzą je również dzieci w szkolnej świetlicy.

Świetlicowe walentynki

14 lutego 2023 r. uczniowie przebywający w świetlicy świętowali walentynki.

Dzień Pluszowego Misia

25 listopada 2022 r. swoje święto obchodziła najmilsza zabawka i najlepszy przyjaciel dzieci -  pluszowy miś.

Pasowanie na „Świetlika”

4 listopada 2022 r. odbyła się przygotowana przez wychowawców świetlicy klas pierwszych uroczystość pasowania na „Świetlika”.

Zabawa piaskiem kinetycznym

Piasek kinetyczny, inaczej nazywany piaskiem sensorycznym, posiada liczne zalety oraz pełni funkcje terapeutyczne.

Wernisaż prac plastycznych Filipa Machnika

Twórczość plastyczna odgrywa ważną rolę w rozwoju dziecka i jest jedną z ważniejszych form działalności w wieku szkolnym. Dzięki niej dziecko nie tylko wyraża swoje myśli i emocje, ale również zaspokaja potrzebę ekspresji.

Tydzień Ziemi w świetlicy

Światowy Dzień Ziemi to największe i najbardziej popularne święto ekologiczne na świecie, które corocznie obchodzone jest w dniu 22 kwietnia. Jego  celem jest promowanie proekologicznych postaw w społeczeństwie oraz budowanie wspólnej odpowiedzialności za Ziemię. W świetlicy...

Świetlicowy Konkurs Plastyczno-Ekologiczny „Chrońmy przyrodę”

Przypadający 22 kwietnia Międzynarodowy Dzień Ziemi to doskonała okazja do organizowania różnego rodzaju wydarzeń promujących ekologię. W świetlicy szkolnej odbył się konkurs plastyczno-ekologiczny dla uczniów klas trzecich.

Zabawy klockami

Klocki to wspaniały wynalazek – genialny w swojej prostocie, bardzo lubiany przez dzieci. W świetlicy szkolnej klocki zapewniają wciągającą zabawę przez wiele godzin.

Andrzejkowe wróżby w świetlicy

Andrzejki, jędrzejówki, Jędrzejki to wieczór wróżb, odprawianych w Polsce w noc z 29 na 30 listopada, w wigilię świętego Andrzeja.