Z wizytą w Consonni

12 stycznia 2017 r. klasa III d odwiedziła Firmę Consonni w Kamyku. Uczniowie na zajęcia czekali prawie 4 miesiące.

To już ćwierć wieku w małej wsi Kamyk koło Częstochowy z pasją tworzy się wyroby takie jak kiedyś, całkiem zwykłe lecz niezwykle smaczne! Historia Consonni uczy, że ciężką pracą wykonywaną z sercem można pokonać przeciwności i stworzyć coś wartościowego, czym z dumą można się dzielić. Folwark Kamyk powstał, aby propagować zdrowe, tradycyjne jedzenie w towarzystwie rodziny i przyjaciół, wszystko zgodnie z ideą Slow Food, której członkiem jest Consonni.