Piątek, 2024-05-10

Imieniny: Antoniny, Izydory

23 lutego 2017 r. odbyła się zabawa karnawałowa dla uczniów klas I - III.

Sala gimnastyczna na kilka godzin zmieniła się w pięknie udekorowaną, niezwykłą salę balową. Bale przebierańców zawsze sprawiają wszystkim dzieciom wiele radości. To właśnie podczas takich imprez spełniają się dziecięce marzenia. Nasze pociechy lubią wcielać się w ulubione postacie z bajek, książek i filmów. Pomysłów na stroje nie zabrakło! Dzieci zaprezentowały się we wspaniałych przebraniach. Na sali pojawiły się: księżniczki, wróżki, czarownice, piraci, Indianie, wojownicy i wiele innych niezwykłych postaci. Wszyscy bawili się znakomicie. Następnie po wyczerpującej zabawie uczniowie udali się do swoich klas na przygotowany przez rodziców poczęstunek. Najczęściej królowały paczki, które dzieci dostały z okazji tłustego czwartku. Był to dzień pełen wrażeń i wspaniałej zabawy.