• Do końca roku: 229 dni
  • Do wakacji: 36 dni

Kartka z kalendarza

Zawody lekkoatletyczne

31 maja 2017 r. na stadionie LA w Częstochowie odbyły się zawody w ramach Miejskich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Trójboju LA. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie klas IV.

Czwartoklasiści startowali w konkurencjach:
- bieg na dystansie 60 m
- rzut piłeczką palantową
- bieg na dystansie 600 m.

Wyniki wyżej wymienionych konkurencji zostały przeliczone na punkty według tabel. Suma osiągniętych punktów za trzy konkurencje dała ostateczny rezultat szkoły oraz każdego zawodnika.

Drużyna dziewcząt wystąpiła w składzie: Alicja Chrołowska, Wiktoria Małolepsza, Julia Nowak, Julia Szewczyk, Matylda Dąbrowska, Zofia Miarzyńska. Poza konkursem wystartowały również Zuzanna Wróbel i Nicola Gosińska.

Chłopców reprezentowali: Jakub Dziurski, Oliwier Mikuła, Mateusz Rokoszewski, Marcel Kuczyński, Maksymilian Zielski, Paweł Leśnikowski.

Na 10 startujących drużyn nasze dziewczęta zajęły I miejsce. Najwięcej punktów dla drużyny uzyskała Alicja Chrołowska, która w klasyfikacji indywidualnej również zajęła I miejsce.

Chłopcom nie udało się stanąć na podium. Na 13 startujących drużyn zajęli VII miejsce. Najwięcej punktów dla drużyny zdobył Jakub Dziurski.

Wszystkim czwartoklasistom gratulujemy waleczności i sportowej postawy oraz życzymy dalszych sukcesów. Opiekunem uczniów była Pani Elżbieta Wagner.