Eliminacje do Mistrzostw Częstochowy w Piłce Nożnej

Chłopcy z naszej szkoły uczestniczyli w eliminacjach do Mistrzostw Częstochowy w Piłce Nożnej.

Reprezentacja chłopców z klas VII, VIII i III gimnazjum wzięła udział w eliminacjach do Mistrzostw Częstochowy w Piłce Nożnej. Jak co roku rywalizowano w grupach o awans do kolejnej fazy rozgrywek. Mimo ambitnej postawy i dobrej gry (trzy zwycięstwa - 8:1 z SP 27, 9:0 z SP 54, 10:1 z SP 12 i tylko jednej porażki 5:11 z SP 48), chłopcom nie udało się awansować do ćwierćfinału.

Szkołę reprezentowali: Dominik Kostro, Patryk Ratecki, Michał Michalczyk, Jakub Leszczyk, Krzysztof Wolski, Karol Kowalczyk, Jakub Kalek, Michał Skiba, Krzysztof Wojtal.

Reprezentacja chłopców z klas IV, V i VI wzięła udział w eliminacjach do Mistrzostw Częstochowy w Piłce Nożnej 5-osobowej. Nasza szkoła rywalizowała w grupie ze Społeczną Szkołą Podstawową, SP 31, SP 48, SP 42. Chłopcy zdobyli w grupie 7 pkt. (2 zwycięstwa, 1 remis i 1 porażka). Niestety chłopcom nie udało się awansować do dalszej fazy rozgrywek.

W reprezentacji szkoły wystąpili: Tomasz Wożniak, Artur Patynowski, Paweł Leśnikowski, Jakub Dziurski, Przemysław Krzystanek, Oliwier Starczewski, Mateusz Rokoszewski, Kacper Karna.

Gratulujemy sportowej walki.