Środa, 2024-05-15

Imieniny: Dionizego, Nadziei

Niespodzianka dla Oliwierka

W styczniu i w lutym 2019 r. Samorząd Uczniowski zorganizował akcję charytatywną dla Oliwiera, który od 4 lat walczy z rakiem.

13 lutego Oliwier obchodził swoje siódme urodziny. Od 2015 r. chłopiec zmaga się ze złośliwym nowotworem - neuroblastomą. Obecnie walczy ze wznową i spędza bardzo dużo czasu w szpitalach. Przed nim kolejne ciężkie leczenie.

Uczniowie klas I – VIII postanowili sprawić Oliwierkowi niespodziankę urodzinową. Przygotowali dla niego kartki, plakaty oraz prezenty. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w akcję wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom.

A oto podziękowanie od rodziców Oliwierka:
„DZIĘKUJEMY uczniom Szkoły Podstawowej nr 50 w CZĘSTOCHOWIE za kartki urodzinowe, życzenia oraz prezenty. DZIĘKUJEMY BARDZO Gronu Pedagogicznemu za zorganizowanie tej WSPANIAŁEJ AKCJI!”