Wtorek, 2024-05-07

Imieniny: Augusta, Gizeli

Ekstremalne Zakopane

W dniach 3 - 5 czerwca 2019 r. klasy siódme bawiły się na wycieczce szkolnej w Poroninie i w Zakopanym.

Po przyjeździe do pięknego ośrodka Limba uczniowie udali się w dwóch grupach na zajęcia paintball oraz do Term Bukovina. To nie był jednak koniec atrakcji na ten dzień. Po pysznej kolacji odbyły się zajęcia terenowe z animatorką EHschool, panią Agatą. Było rzucanie balonami z wodą, siatkówka, zabawa terenowa ,,Więzienie”, itp.

Drugi dzień ponownie przywitał siódmoklasistów piękną pogodą. Po śniadaniu udali się na wycieczkę górską do Doliny Kościeliskiej i Jaskini Mroźnej. Długi i ciężki dzień zakończył się grillowaniem w chacie góralskiej i zabawą na świeżym powietrzu na terenie ośrodka.

Trzeciego dnia uczniowie wyruszyli podziwiać piękną panoramę Tatr z Gubałówki. Byli także na Krupówkach. Wyczerpani i pozytywnie zmęczeni siódmoklasiści wrócili bezpiecznie do domu.

Nauczyciele klas siódmych, uczniowie i ich rodzice składają serdeczne podziękowania dla biura podróży EHschool z Mysłowic za zorganizowanie wspaniałej wycieczki.