Awans do ćwierćfinałów w Sztafetowych Biegach Przełajowych

30 września 2019 r. odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe.

Zawody miały formę drużynową i odbywały się na dystansach: dziewczęta – 800 m, chłopcy – 1000 m. Start pierwszych zawodników odbywał się ze startu wspólnego, kolejni zawodnicy dokonywali przekazania pałeczki sztafetowej w strefie zmian liczącej 20 m.

W ramach Igrzysk Dzieci (rocznik 2007  i młodsi) dziewczęta wystąpiły w składzie: Michalska Anna (7 c), Kowalczyk Natalia (5 f), Szewczyk Julia (7 c), Bartosińska Zuzanna (5 d), Papińska Emilia (6 e), Górska Maja (5 b), Sączek Oliwia (6 a) i Stankow Agata (5 f).

Reprezentacja chłopców wystąpiła w składzie: Woźniak Tomasz (6 d), Sosnecki Marcel (5 f), Wierzbicki Bartosz (5 f), Zasępa Oskar (6 a), Matuszewski Patryk (6 e), Szproncel Mateusz (6 d), Michalski Kamil (5 f) i Papiński Jakub (6 e).

W tej kategorii wiekowej zarówno dziewczęta jak i chłopcy zajęli IV miejsce. Sekundy dzieliły nas od podium.

W ramach Igrzysk Młodzieży (rocznik 2005 – 2006) dziewczęta wystąpiły w składzie: Chrołowska Alicja (7 c), Dąbrowska Matylda (7 c), Gosińska Nicola (7 a), Małolepsza Wiktoria (7 a), Miarzyńska Zofia (7 a), Michalak Martyna (8 c), Stefaniak Zuzanna (8 a), Tobiańska Amelia (8 a).

Reprezentacja chłopców wystąpiła w składzie: Kowalczyk Karol (8 c), Kuczyński Marcel (7 c), Rokoszewski Mateusz (7 c), Szymanek Maciej (7 c), Wolski Krzysztof (8 c), Wójcik Jan (8 b), Zielski Maksymilian (7 a).

W tej kategorii wiekowej chłopcy zajęli V miejsce. Dziewczęta zajęły miejsce II i zakwalifikowały się do 1/4 finału wojewódzkiego.

Wszystkim uczestnikom zawodów gratulujemy. Opiekunami uczniów były panie Elżbieta Wagner i Barbara Sadowska.