Nowa „stara” biblioteka

W minione wakacje odbył się generalny remont w pomieszczeniach biblioteki szkolnej. Zostały pomalowane ściany, wstawione nowe meble i zakupione nowe książki.

Wszystko to po to, aby nasi czytelnicy z jeszcze większą ochotą i radością odwiedzali to miejsce w naszej szkole. Z Budżetu Obywatelskiego zostało zakupionych około 1000 książek. Są to przede wszystkim lektury, ale także bajki, bajeczki, opowiadania obyczajowe, fantastyczne, historyczne, itd. Są też książki z działu literatury popularnonaukowej oraz dużo książek dla nauczycieli. Powiększył się również dział bardzo popularnych wśród dzieci audiobooków, czyli książek do słuchania. Nowe zbiory są teraz pieczołowicie opracowywane przez panie bibliotekarki, aby już z początkiem października znaleźć się na nowych półkach i czekać na swoich czytelników.
Serdecznie zapraszamy do nowej „starej” biblioteki!