Selfie z Częstochową

Podsumowaniem innowacji pedagogicznej „Jesteśmy Polką i Polakiem”, która była prowadzona przez panie: Małgorzatę Malczyk, Aleksandrę Włodykę i Marzenę Konarską był Międzyszkolny Konkurs Fotograficzny „Selfie z Częstochową”

Wzięło w nim udział ponad 40 uczniów z kilkunastu szkół. Młodzi fotografowie odnaleźli przepiękne i niejednokrotnie zapomniane miejsca Częstochowy i fachowo je uwiecznili. Laureatów wyłoniła komisja konkursowa, w skład której wchodzili pani Bożena Mszyca i pan Waldemar Deska. Oto lista nagrodzonych uczniów:
Grand Prix
Patrycja Kula - SP 1
Filip Kasprzycki - SP 50
Lena Wesołek - SP 1
Natalia Micuła - SP 10
Ignacy Żurek - SP 50
Zofia Minkina - SP 37
Filip Matura - SP 37
Zuzanna Andrzejewska - SP 50
Weronika Pyrkosz - SP 1
Martyna Bojarz - SP 10
Wiktor Balik - SP 50
Amelia Zembik - SP 10
Julia Kasprzyk - SP 10
Tymoteusz Kędziora - SP 37
Zuzanna Kozar - SP 2
Wręczenie nagród w konkursie i podsumowanie projektu odbyło się 14 listopada w sali Ratusza Miejskiego. Podczas uroczystości naszą szkołę reprezentował Pan Dyrektor Tomasz Ociepa, który złożył gratulacje wszystkim uczestnikom konkursu. Gościem honorowym imprezy był dyrektor muzeum, pan Tadeusz Piersiak.