Każdy może zostać BOHATEREM!

Takie hasło przyświecało szkoleniu z Pierwszej Pomocy Przedmedycznej, w której brały udział wszystkie klasy pierwsze i klasa czwarta w dniu 21 listopada 2019 r.

Ratownicy w sposób bardzo przystępny i miły przekazali zgromadzonym dzieciom informacje na temat pomocy poszkodowanym podczas zasłabnięć, zawałów i wypadków. Uczniowie z zainteresowaniem słuchali, w jaki sposób mogą uratować zdrowie i życie ludzkie. Po zakończeniu prezentacji przez ratowników zostały zadane liczne pytania dotyczące szkolenia. Dzieci dowiedziały się, że aby zostać bohaterem nie trzeba posiadać supermocy i nosić przebrań, wystarczy jedynie nie być obojętnym na ludzką krzywdę i KAŻDY, nawet najmniejszy może stać się BOHATEREM.