Piątoklasiści z pasją

23 lutego 2020 r., podczas zajęć z wychowawcą online, uczniowie klasy V a opowiadali kolegom o swoich zainteresowaniach i pasjach.

Bartek uwielbia układać konstrukcje z klocków Lego. Marta rysuje, szyje, montuje filmy oraz jeździ konno. Nadia kocha zwierzęta. Jeździ też konno, tańczy hip-hop, gra na pianinie oraz rysuje. Uwielbia także jazdę na deskorolce i na rolkach. Agata bardzo lubi muzykę. Gra na skrzypcach i tańczy hip-hop. Uprawia też akrobatykę i rysuje. Karol i Dawid uwielbiają jazdę na hulajnodze. W wolnych chwilach uczą się różnych akrobacji na hulajnodze. Karol interesuje się także mechaniką, z którą wiąże swoją przyszłość. Życzymy wszystkim uczniom, by ich pasje stały się początkiem wspaniałej zawodowej drogi i źródłem sukcesów.