Środa, 2024-05-15

Imieniny: Dionizego, Nadziei

III Edycja Miejsko – Powiatowego Konkursu Plastycznego pod hasłem: ”Ratownik i jego praca – tel.112”

Regulamin III Edycji Miejsko – Powiatowego Konkursu Plastycznego pod hasłem: ”Ratownik i jego praca – tel.112”

1.Organizator: Szkoła Podstawowa nr 50 w Częstochowie, Komenda Miejska Państwowej Straży Pożarnej w Cz-wie, Komenda Miejska Policji w Cz-wie, Stacja Pogotowia Ratunkowego w Cz-wie, Centrum Zarządzania Kryzysowego Urzędu Miasta Cz-wy, „Życie Częstochowskie” – patronat medialny.

2.Cel konkursu: - przedstawienie za pomocą środków plastycznych postaci ratownika w szerokim tego słowa znaczeniu,  (Pogotowie Ratunkowe, Straż Pożarna, Policja, GOPR)
- budzenie szacunku wobec pracy ratownika,
- zachęcanie dzieci do poszerzania swoich wiadomości o wszystkich rodzajach służb,
- rozwijanie twórczej wyobraźni i własnej inwencji.

3.Uczestnicy: Uczniowie klas I –IV Szkół Podstawowych

4.Warunki uczestnictwa:
- format A-4; A-3,
- technika dowolna,
- wszystkie prace muszą być opisane na odwrocie:
- imię i nazwisko dziecka,
- wiek, klasa,
- imię i nazwisko nauczyciela prowadzącego,
- szkoła, adres oraz numer telefonu,

5.Termin składania prac: do 31.października 2006r.

6.Ocena prac: Prace oceniane będą w dwóch kategoriach:
pierwsza kategoria: - klasy I –III
druga kategoria: - klasy IV – VI

7.Roztrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród autorom najciekawszych prac nastąpi 8 listopada 2006r. o godz.10:00 w Szkole Podstawowej nr 50 w Częstochowie. O wynikach konkursu zainteresowane szkoły powiadomimy telefonicznie: Aleksandra Słaby i Maria Ogrodniczak.