Żyj z przyrodą w zgodzie

24 kwietnia 2017 r. w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs Piosenki o Tematyce Przyrodniczej „Żyj z przyrodą w zgodzie”

Konkurs stanowił okazję do uświetnienia niedawno obchodzonego Międzynarodowego Dnia Ziemi. Organizatorkami konkursu były panie: Aleksandra Włodyka, Jolanta Trzepizur, Marzena Konarska i Iwona Wałęska. Młodzi artyści zaprezentowali się w dwóch kategoriach wiekowych: przedszkolaki oraz uczniowie klas I – III. Wśród najmłodszych solistów najlepiej zaśpiewali ex aequo: Julian Pszenica i Lena Kurowska z Przedszkola nr 38 oraz Zofia Kuzar z Przedszkola nr 16. II miejsce zajęła Zofia Leciak z Przedszkola nr 16.

Lista nagrodzonych uczniów w kategorii I – III
Natalia Kleszczewska (SP 48)
Karolina Szczepanek (SP 50)
Wiktoria Gałus (Zespół Szkół nr 2)
Łucja Wilk (SP 50)
Joanna Daroń (SP 50)
Agata Wilk (SP 50)
Liliana Grecjarz (SP 50)
Karolina Lizoń (SP 54)
Alicja Poseł (SP 54)
Marta Sławeta (SP 50)
Maja Jaworska (SP 50)
Aleksandra Rakowska (Zespół Szkół nr 2)
Gratulujemy wszystkim uczestnikom. Liczymy, że po występie wspaniałych artystów wiosna już na stałe u nas zagości.