Trójbój lekkoatletyczny

18 maja 2023 r. dziewczęta i chłopcy z klas czwartych startowali w finale Miejskich Igrzysk Dzieci Powiatu Grodzkiego w Trójboju Lekkoatletycznym.

Dziewczęta zajęły w zmaganiach IV miejsce, a chłopcy - miejsce V. Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta: Natalia Jurasz, Liliana Sawicka, Magdalena Zarębska, Aleksandra Pęcherska, Natalia Szymala, Wiktoria Zych, Magdalena Głowacka. Reprezentację chłopców tworzyli: Alan Tame, Adam Zajączkowski, Aleksander Kokot, Szymon Siekacz, Patryk Wypych i Adrian Koczyński.

Do rywalizacji sportowej stanęli uczniowie z 15 częstochowskich szkół podstawowych. Były to pierwsze ważne zawody lekkoatletyczne dla naszej reprezentacji. Zarówno dziewczęta, jak i chłopców dzieliło od podium niewiele punktów. Gratulacje dla wszystkich startujących!

Z uczniami trenowała pani Elżbieta Wagner.