Środa, 2024-05-15

Imieniny: Dionizego, Nadziei

Lekkoatletyka dla każdego!

14 czerwca 2023 r. 24 uczennice naszej szkoły wzięły udział w zajęciach promujących lekkoatletykę i zdrowy,  sportowy styl spędzania wolnego czasu. Zajęcia odbyły się na stadionie Klubu Sportowego CKS „Budowlani”.

Nawet kapryśna, deszczowa pogoda nie przeszkodziła dzieciom w dobrej zabawie. Oprócz rywalizacji sportowej w konkurencjach: bieg na dystansie 60 m, skok w dal i rzut piłką lekarską, uczennice uczestniczyły w pokazie treningu płotkarskiego. Miały możliwość zapoznania się z techniką biegu przez płotki.
Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta: Magdalena Zarębska, Aleksandra Pęcherska, Maja Krzyżańska, Anastazja Komorowska, Alicja Majewska, Magdalena Głowacka, Wiktoria Bałaga, Wiktoria Zych, Maja Cichoń, Liliana Sawicka, Natalia Jurasz, Zuzanna Kowalik, Maja Stacherczak, Anna Kucharska, Marta Kula, Natalia Muskała, Maria Ślemp, Paulina Gadalińska, Alicja Dębska, Natasza Grabara, Julia Kapkowska, Maja Szczypior, Natalia Szymala, Wiktoria Wicher. Każda z uczestniczek otrzymała pamiątkowy medal. W drodze są również koszulki sportowe z odpowiednim nadrukiem - przygotowane specjalnie na tę okoliczność. Opiekunem uczennic była pani Elżbieta Wagner.