Zakończenie roku szkolnego 2022-2023

23 czerwca 2023 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego.

Uczniowie, rodzice i nauczyciele zebrali się w sali gimnastycznej, by wziąć udział w uroczystej akademii podsumowującej cały rok szkolny.

Pani dyrektor Małgorzata Płatek wręczyła świadectwa i nagrody uczniom, którzy wyróżnili się w nauce. Wręczyła także dyplomy i nagrody tym uczniom, którzy odnieśli sukcesy w różnych konkursach oraz w sporcie.

Program artystyczny przygotowali:
- dla klas I - II - uczniowie klas I a i I b oraz panie Marta Kokot i Jolanta Starzyńska,
- dla klas IV - VI - uczniowie klas IV a, IV b i V c oraz panie Monika Jaworska-Kleszcz i Małgorzata Borkenhagen,
- dla klas VII - VIII - uczniowie klas VII a, VIII c, VIII a i VIII f oraz panie Dorota Majda i Jadwiga Kurzacz.
Dekorację wykonała pani Bożena Górniak, a nad oprawą muzyczną czuwała pani Alina Bednarz.

Życzymy wszystkim uczniom wspaniałych wakacji. Do zobaczenia we wrześniu!