Wtorek, 2024-05-14

Imieniny: Bonifacego, Julity

Mamy laureatów!

W roku szkolnym 2016 / 2017, aż trzech uczniów naszej szkoły zostało laureatami wojewódzkich konkursów przedmiotowych dla uczniów szkół podstawowych. Są to: Kacper Tabaka (V b), Aleksander Kozerski (VI a) oraz Marta Walczak (VI b).

Olek i Marta zostali laureatami Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego. Na szczególne uznanie zasługuje Kaper, który został laureatem zarówno Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego, jak i Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki. Jest jedynym piątoklasistą z naszego województwa, który zdołał osiągnąć tak wspaniały wynik.

Uczniowie bardzo ciężko pracowali na swoje osiągnięcia. Nie żałowali też wolnego czasu na dodatkowe zajęcia. Opiekunami uczniów były Panie: Mariola Michalska, Joanna Gancarek oraz Małgorzata Kozłowska.
                                                                                                     Gratulujemy sukcesu!