Najzdolniejsi uczniowie naszej szkoły

6 uczniów naszej szkoły uzyskało w roku szkolnym 2022-2023 tytuł laureata lub finalisty Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego dla uczniów szkół podstawowych.

Są to następujący uczniowie:
- Bartosz Chlebowski (7 a) - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki (opiekun - p. Dorota Majda)
- Bartosz Kunowski (8 b) - laureat Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Historii (opiekun - p. Mariusz Gnieździłow)
- Małgorzata Mofina (8 c) - laureatka Wojewód Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Języka Francuskiego (opiekun - p. Małgorzata Gracka-Wesołek)
- Natalia Kowalczyk (8 f) - laureatka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Biologii (opiekun - p. Ilona Walaszczyk)
- Bartosz Bednarski (8 d) - finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Matematyki (opiekun - p. Katarzyna Bęben) oraz finalista Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Fizyki (opiekun - p. Małgorzata Borkenhagen)
- Zuzanna Bartosińska (8 d) - finalistka Wojewódzkiego Konkursu Przedmiotowego z Geografii (opiekun - p. Marta Traczyńska)

5 czerwca 2023 r. uczniowie otrzymali Nagrodę Prezydenta Miasta Częstochowy dla uczniów szczególnie uzdolnionych, którą wręczyli im prezydent naszego miasta pan Krzysztof Matyjaszczyk oraz przewodniczący Komisji Edukacji Rady Miasta pan Dariusz Kapinos. Uroczystość odbyła się w Miejskim Domu Kultury przy ul. Łukasińskiego.

Gratulujemy uczniom, ich rodzicom oraz nauczycielom!