Dzień Babci i Dziadka w klasie Ic

Dnia 21 stycznia 2013r., o godz. 16.00, w naszej szkole miało miejsce ważne wydarzenie. Do klasy Ic przybyli bardzo mili goście: Babcie i Dziadkowie.

Wnuki, pod kierunkiem wychowawczyni p. Małgorzaty Malczyk, przygotowały dla nich niespodzianki. Pierwszą był występ dzieci, w którym zaprezentowały inscenizację wiersza J. Tuwima „Zasadził Dziadek rzepkę w ogrodzie”. Następnie młodzi aktorzy wyrecytowali wzruszające i chwytające za serce wiersze oraz wyśpiewali serdeczne piosenki. Po występie wszystkie wnuki zaprosiły swoich najbliższych na pyszny poczęstunek. Przemili goście zostali obdarowani prezentami i okolicznościowymi laurkami, wykonanymi przez kochających i wdzięcznych wnuków. Uściskom i całusom nie było końca.