Szkolny bal karnawałowy

Nie ma karnawału bez prawdziwego balu!

Dzieci dobrze o tym wiedzą, dlatego od początku 2013 roku z utęsknieniem czekały na to wydarzenie. Wreszcie, 4 lutego, pięknie udekorowana mała sala gimnastyczna wypełniła się barwnymi postaciami.

Wyobraźni nie brakowało nikomu. Wśród wróżek, księżniczek, czarodziei, żołnierzy, rycerzy i kowbojów można było dostrzec też prawdziwych kibiców, postacie z filmów, bajek i przerażające…czarownice. Wszystkim dopisywał humor, a DJ Dziki potrafił wspaniale pokierować zabawą. Co rusz, na parkiecie, tworzyły się barwne korowody, pociągi i kółeczka. Tańce w parach też miały swoich entuzjastów.

Zabawy taneczne przeplatane były różnymi konkursami, w których dzieci chętnie brały udział.

Bal udał się w stu procentach. Do zobaczenia za rok!!!