Wyczarowane z warzyw

Tydzień zdrowia. Z warzywami i owocami na ty. Edukację na temat roli warzyw i owoców w życiu człowieka dzieci z OP O a zakończyły w bardzo oryginalny sposób.

Przedszkolaki miały za zadanie wymyślić jakiegoś ciekawego stworka lub zwierzątko z różnych warzyw. Zabawa była przednia. Dzieci wykazały się skarbnicą pomysłów i talentów podczas wykonywania warzywnych cudaków. Powstały prawdziwe cudeńka! Wszystkie osoby otrzymały z rąk pani dyrektor pamiątkowe dyplomy, smaczne jabłka oraz korony z owocowymi emblematami. Na zakończenie odbył się poczęstunek. Wychowawczyni częstowała biesiadników ciastem marchewkowym, własnego wypieku i przepysznym sokiem z pietruszki oraz pomidorów. Najbardziej wszystkim smakował „napój szrekowy”.