Najlepsi nauczyciele nagrodzeni

10 października 2013 r. w Młodzieżowym Domu Kultury odbyła się uroczystość wręczenia nagród nauczycielom, którzy uzyskali szczególne osiagnięcia w swojej pracy. W grupie 106 uhonorowanych nauczycieli znaleźli się również nauczyciele z naszej szkoły: Pan Dyrektor Wiesław Kleszczewski oraz Panie Małgorzata Malczyk i Małgorzata Turlejska.

Wyróżnienia wręczyli nauczycielom prezydent Częstochowy Krzysztof Matyjaszczyk oraz przewodniczący Rady Miasta Zdzisław Wolski. Panie Małgorzata Malczyk i Małgorzata Turlejska otrzymały nagrodę III stopnia, natomiast Pan Dyrektor Wiesław Kleszczewski, jako jedyny nauczyciel z Częstochowy uzyskał najwyższe wyróżnienie - nagrodę I stopnia.

GRATULUJEMY!

Załączone zdjęcia pochodzą ze strony internetowej Urzędu Miasta Częstochowy.