Pasowanie na ucznia 2023

12 października 2023 r. odbyła się uroczystość pasowania uczniów klas pierwszych. Tego dnia pierwszoklasiści stali się pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły.

Podczas uroczystości dzieci zaprezentowały krótki program artystyczny. Następnie w trakcie ślubowania obiecały być dobrymi uczniami, a swym zachowaniem i nauką sprawiać radość rodzicom i nauczycielom. Po ślubowaniu Pani Dyrektor Małgorzata Płatek pasowała każde dziecko na ucznia ogromnym, czerwonym ołówkiem.

Ceremonia dostarczyła pierwszoklasistom niezapomnianych przeżyć, rodzicom i zaproszonym gościom wielu wzruszeń, a nauczycielom dumy i radości z nowo przyjętych uczniów.

Dziękujemy za obecność na uroczystości panu Jarosławowi Marszałkowi, zastępcy Prezydenta Miasta Częstochowy oraz pani Małgorzacie Iżyńskiej, radnej Miasta Częstochowy.

Najmłodszym uczniom naszej szkoły życzymy sukcesów i wielu radosnych chwil w murach szkoły.