Koncert świąteczny

22 grudnia 2023 r. odbył się w naszej szkole bożonarodzeniowy koncert.

Inicjatorkami koncertu były uczennice klasy VI c: Alicja Dębska, Lena Nowak, Maja Szczypior oraz Wiktoria Wicher. Dziewczynki zebrały grupę 15 uczniów z klas V - VIII, którzy wystąpili podczas koncertu, w trakcie którego publiczność usłyszała piękne kolędy, pastorałki i piosenki świąteczne.

W koncercie wzięli udział uczniowie: Alicja Dębska (VI c), Lena Nowak (VI c), Maja Szczypior (VI c), Wiktoria Wicher (VI c), Adam Sośnica (VI c), Antonina Skupińska (V c), Zuzanna Żyła (V c), Anna Machniewska (VII a), Maja Świtała (VII a), Julia Śledź (VII b), Pola Szymańksa (VII b)), Pola Parkitna (V a), Paula Lichterowicz (V a), Joanna Kuzar  (V d), Oliwia Pacak (V d).

Uczniom pomagali nauczyciele: pani Anna Suliga (próby, muzyka), pani Larisa Toropchina (muzyka) oraz pan Krzysztof Grądzik (przygotowanie sprzętu grającego). Przepiękną dekorację przygotowała pani Aleksandra Matląg-Ziętek.

Dziękujemy uczniom za zaangażowanie i piękny koncert!