Kiermasz wielkanocny

Uprzejmie informujemy, że Rada Rodziców wraz z dyrekcją i nauczycielami organizuje w dniu 4 kwietnia br. (wtorek) kiermasz wielkanocny, na którym będzie można zakupić m.in. kartki świąteczne, domowe wypieki oraz inne upominki świąteczne.

Zachęcamy dzieci i rodziców do aktywnego udziału. Uczniowie, którzy przygotują fanty uzyskają dodatnie punkty z zachowania. Środki zebrane w trakcie kiermaszu w całości zasilą fundusz Rady Rodziców i będą wykorzystane na rzecz naszych dzieci.

Serdecznie zapraszamy!

Szczegóły dotyczące kiermaszu wielkanocnego:

Kiedy?
Wtorek 4 kwietnia, od 9-ej do 16-ej (dla dzieci i ich opiekunów).

Gdzie?
Łącznik na parterze w budynku szkoły.

Kto może przygotować upominki do sprzedaży?
Każdy, w szczególności dzieci. Uczniowie klas młodszych przygotują upominki w ramach zajęć plastycznych. Dzieci z klas starszych zachęcamy do wykonania upominków w domu. Nic nie stoi na przeszkodzie, aby w przygotowania zaangażowali się także dorośli. Im więcej upominków tym lepiej! W ramach udziału w akcji uczniowie otrzymają 8 punktów z zachowania.

Co można przygotować na sprzedaż?
Upominki, które kojarzą się ze Świętami Wielkanocnymi, w szczególności kartki świąteczne, wszelkiego rodzaju dekoracje, domowe wypieki (przygotowane, w taki sposób aby dzieci mogły je brać samodzielnie).

Gdzie przynosić upominki?
Wszelkie upominki prosimy przynosić do wychowawców klas lub na portiernię. Dzieci proszone są o zgłaszanie wychowawcy faktu przygotowania upominków w celu przyznania punktów z zachowania. Wskazane jest dołączenie do upominku informacji o osobie, która go przygotowała (imię i nazwisko, klasa). Upominki będą zbierane do 3 kwietnia.

Jak można kupić upominki?
Wszystko to co uda nam się zgromadzić, będzie można kupić w trakcie kiermaszu. Ceny upominków zostaną ustalone przez Radę Rodziców. Sprzedaż będzie się odbywała pod nadzorem osób dorosłych wydelegowanych przez Radę Rodziców.