• Odwiedziło nas: 6482086

Dzień Zdrowia Psychicznego

11 października 2023 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w obchodach Światowego Dnia Zdrowia Psychicznego.

Z tej okazji w szkole odbyła się godzina gier planszowych, w czasie której drużyny z poszczególnych klas mogły zagrać w wybrane przez siebie gry. W czasie zajęć z wychowawcami uczniowie tworzyli „Słoik dobrych myśli”, który będzie uzupełniany przez cały rok szkolny. Ogłoszone zostały także wyniki konkursu plastycznego na plakat z hasłem promującym zdrowie psychiczne. Pierwsze miejsce w konkursie zajęła Martyna Tałaj (IV c), drugie miejsce uzyskała Maja Joniec (IV c), a trzecie miejsce otrzymała Jagoda Gumułka (VI b). Pani Dyrektor wręczyła zwycięzcom nagrody książkowe. Gratulujemy wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie!