• Odwiedziło nas: 6482064

Kampania Białych Serc

18 października 2023 r. cała społeczność szkolna wzięła udział w niezwykłym wydarzeniu - Kampanii Białych Serc.

Uczniowie wraz z nauczycielami przygotowali wycięte z papieru białe serduszka i ozdobili nimi sale lekcyjne. W tym roku kampania przebiegała pod hasłem ”Kto z kim przestaje, takim się staje” i zwracała uwagę na wpływ środowiska rówieśniczego na młodych ludzi.

W środę 18 października uczniowie ustawili się na szkolnym placu tak, by utworzyć kształt serca. Dzieci ubrały się tego dnia w białe stroje.

W piątek 20 października klasa VI c wzięła udział w Marszu Białych Serc na trasie Plac Daszyńskiego - Plac Biegańskiego.

Nad przygotowaniem akcji czuwali pedagodzy szkolni oraz psycholog: panie Dorota Ociepa, Pola Mielczarek i Małgorzata Jaruga oraz pan Robert Dusza.