Uwaga! Konkurs z nagrodami!

Samorząd Uczniowski zachęca uczniów oraz wszystkich pracowników naszej szkoły do wzięcia udziału w konkursie fotograficznym organizowanym z okazji Narodowego Święta Niepodległości pt. „Tak świętuję 11 listopada!”. Prace konkursowe można  składać do końca listopada 2023 r.

Aby wziąć udział w konkursie, należy zrobić sobie zdjęcie przedstawiające, w jaki sposób obchodzimy ten wyjątkowy dzień.

Wydrukowane lub wywołane zdjęcia należy przekazać do końca listopada przewodniczącej Samorządu Uczniowskiego - Wiktorii Pawlikowskiej z klasy 7 A, bądź nauczycielom - opiekunom Samorządu (paniom: M. Golc, M. Jaworskiej-Kleszcz, A. Jędrzejczyk, J. Kurzacz, J. Zych).

Nagrodą w konkursie są 2 bilety do kina Cinema City Wolność!

Informujemy, że wzięcie udziału w konkursie jest jednocześnie zgodą na publikację przekazanych zdjęć.

Do udziału w konkursie zachęca Wiktoria Pawlikowska - w imieniu Samorządu Uczniowskiego.