Dzień Życzliwości i Pozdrowień w klasach II c oraz II d

21 listopada 2023 roku uczniowie klas II c oraz II d w wyjątkowy sposób świętowali Dzień Życzliwości i Pozdrowień.

Międzynarodowy Dzień Życzliwości obchodzony jest 21 listopada. Jest to  dzień wyjątkowy, ponieważ życzliwość i miłe słowo są bardzo ważne w życiu  każdego człowieka. W zagonionym świecie często zapominamy o tym, jak bardzo są nam one potrzebne.

Dlatego uczniowie klasy II d świętowali ten dzień wręczaniem sobie nawzajem "serc przyjaźni", przytulasami i wspólnym malowaniem postaci z jednej z najbardziej znanych bajek o przyjaźni.

W klasie II c dzieci dyskutowały na tematy tyczące koleżeństwa, miło spędzały czas na tworzeniu kolorowych plakatów i bawiły się wspólnie balonami.

Miłe zajęcia przygotowali: panie Marzena Konarska oraz Elżbieta Moryń oraz pan Robert Dusza.