Igrzyska Zdrowia

15 lutego 2024 r. w Hali Sportowej Częstochowa odbyły się "Igrzyska zdrowia", których celem było promowanie zdrowego stylu życia wśród dzieci i młodzieży. W tym roku podczas imprezy naszą szkołę reprezentowali uczniowie klasy I a.

Pierwszoklasiści mogli sprawdzić się w różnych dyscyplinach sportowych, takich jak: badminton, tenis ziemny, taekwondo, siatkówka, piłka nożna, koszykówka, rugby, unihokej. Na dzieci czekali instruktorzy i trenerzy. Każdy uczestnik miał możliwość aktywnego udziału w imprezie.

Uczniowie odwiedzili również strefy: zdrowego żywienia, pierwszej pomocy, klas mundurowych oraz obejrzeli film edukacyjny. Wzięli także udział w konkursie wiedzy o sporcie.

Na zakończenie imprezy wszyscy uczniowie otrzymali certyfikat uczestnictwa w tym sportowym wydarzeniu.